Sprache auswählen

VÝTVARNÁ SOUTĚŽ

  • konec výstavy nebo akce: 09.10.2020 10:40

Výtvarná soutěž POSLYŠTE, LIDIČKY, CO SE STALO

Soutěž k výstavě Do Brna široká cesta... Kramářské písně se světskou tématikou je určena pro kolektivy dětí z II. stupně základních škol, studentů středních škol a zájmových skupin (mohou se zúčastnit i jednotlivci). Nabízí pedagogům možnost propojení výtvarné a hudební výchovy, příp. informatiky. Úkolem je vytvořit kramářskou píseň – vymyslet příběh, složit text a vytvořit tabuli s dílčími momenty z příběhu. Výtvarná technika není nijak omezena. Budeme rádi, pokud se Vám podaří Vaše kramářské písně předvést jako za starých časů (např. za využití některé známé melodie) – záznam této prezentace je možno zasílat na email Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein.. Soutěžní práce přijímáme v sídle Galerie výtvarného umění v Havlíčkově Brodě, Havlíčkovo nám. 18, 580 01 Havlíčkův Brod (lze zasílat i poštou) do 19. 2. 2023. Výsledky budou hodnoceny ve dvou věkových kategoriích (II. stupeň ZŠ a SŠ) odbornou porotou složenou ze zaměstnanců galerie.


Práce je potřeba čitelně označit jmény dětí, třídou, školou a kontaktním emailem a telefonem na učitele (v příloze je štítek, který si k označení prací můžete vytisknout). Vítězné práce budou oceněny a vystaveny v galerii v termínu od 18. 3. – 2. 4. 2023.


Soutěžní práce bude možno vyzvednout v galerii v termínu od 12. 4. do 30. 4. 2023. Po tomto datu nebudou dále archivovány. Děkujeme za pochopení.


Budeme se těšit na výsledky vašeho společného usílí!

 

SOUTEZ KRAMARSKE PISNE

 

KONTAKT

GALERIE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ
V HAVLÍČKOVĚ BRODĚ
Havlíčkovo nám. 18
580 01 Havlíčkův Brod
Tschechische Republik

e-mail: galerie@galeriehb.cz
tel./fax.: 569 427 035

KONTAKTE MITARBEITERINNEN

ÖFFNUNGSZEITEN

Dienstag – Sonntag 9.00–12.00 und 13.00–17.00

kraj vysocina    rada galerii      facebook      PODPORIL KV