Zvolte jazyk

VÝTVARNÁ SOUTĚŽ

  • konec výstavy nebo akce: 2020-10-09 10:40

Výtvarná soutěž POSLYŠTE, LIDIČKY, CO SE STALO

Soutěž k výstavě Do Brna široká cesta... Kramářské písně se světskou tématikou je určena pro kolektivy dětí z II. stupně základních škol, studentů středních škol a zájmových skupin (mohou se zúčastnit i jednotlivci). Nabízí pedagogům možnost propojení výtvarné a hudební výchovy, příp. informatiky. Úkolem je vytvořit kramářskou píseň – vymyslet příběh, složit text a vytvořit tabuli s dílčími momenty z příběhu. Výtvarná technika není nijak omezena. Budeme rádi, pokud se Vám podaří Vaše kramářské písně předvést jako za starých časů (např. za využití některé známé melodie) – záznam této prezentace je možno zasílat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Soutěžní práce přijímáme v sídle Galerie výtvarného umění v Havlíčkově Brodě, Havlíčkovo nám. 18, 580 01 Havlíčkův Brod (lze zasílat i poštou) do 19. 2. 2023. Výsledky budou hodnoceny ve dvou věkových kategoriích (II. stupeň ZŠ a SŠ) odbornou porotou složenou ze zaměstnanců galerie.


Práce je potřeba čitelně označit jmény dětí, třídou, školou a kontaktním emailem a telefonem na učitele (v příloze je štítek, který si k označení prací můžete vytisknout). Vítězné práce budou oceněny a vystaveny v galerii v termínu od 18. 3. – 2. 4. 2023.


Soutěžní práce bude možno vyzvednout v galerii v termínu od 12. 4. do 30. 4. 2023. Po tomto datu nebudou dále archivovány. Děkujeme za pochopení.


Budeme se těšit na výsledky vašeho společného usílí!

 

SOUTEZ KRAMARSKE PISNE

 

KONTAKT

GALERIE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ
V HAVLÍČKOVĚ BRODĚ
Havlíčkovo nám. 18
580 01 Havlíčkův Brod

e-mail: galerie@galeriehb.cz
            podatelna@galeriehb.cz
tel./fax.: 569 427 035

KONTAKTY NA ZAMĚSTNANCE

OTEVÍRACÍ DOBA

otevřeno denně 9–12 a 13–17 hodin kromě pondělí

kraj vysocina     rada galerii     facebook     instagram         

DALŠÍ UŽITEČNÉ ODKAZY 
Prohlášení o přístupnosti webových stránek